Chutné granule

Arden Grange je známy nielen pro výrobu superpremiových, kvalitných a dobre stráviteľných krmív, ale tiež extrémne chutných granúl!

U Arden Grange vieme, že správná výživa je nesmiern dôležitá, ale toto môže mať malý význam, ak Váš miláčik odmítá jesť to, čo ste mu vybrali. To je dôvod prečo sú naše granule pre psov a mačky špeciálne navrhnuté tak, aby chutili čo najviac, a všetky naše receptúry sú tiež testované na našich vlastných miláčikoch v neinvazívnych testoch, takže môžeme zaistit, že naše superpremiové granule si Váš miláčik vychutná.

Naše granule sú „friendly“, pretože sme zobrali do úvahy následujúce body:

  • Štruktúra – štruktúra je veľmi dôležitá pre psov a mačky. Štěňatá a menší psi preferujú „hladké“ jemné granule, kým mačky majú radšej drsnějšie
  • Hustota – správná hustota (objemová hmotnosť) granúl zaisťuje, že sú dostatočne chrumkavé (pretože sú sušené) a ľahšie stráviteľné pre tých, ktorí majú radšej čerstvé krmivo.
  • Veľkosť – ako môžete vidieť z fotografií, granule majú zodpovedajúcu veľkosť a tvar pre jednotlivé, či už druhy plemien, či vekové skupiny.
  • Chuť – naše granule sú s povrchovou úpravou s lahodnou chuťou bez akýchkoľvek pridaných solí, či cukru.