Šetríme peniaze – Cenovo výhodné krmivo pre psov

Arden Grange je unikátne v tom, že pri vytváraní našich produktov sme najprv vymysleli recept a až potom sme stanovili cenu. Neudávame prvú cenu, aby sme potom vybrali ingrediencie, ktoré by zapadli do vymedzenej hranice. Tak môžeme zaručiť, že každá surovina, ktorú sme použili je superprémiovej kvality a Vášmu psovi ponúka to najlepšie krmivo. vyrábame podľa pevne stanovených receptov a nikdy neznížime kvalitu našich surovín kvôli cenám na trhu.

Môže byť preto prekvapením, že naše výrobky sú za veľmi výhodné ceny. Ako rodinný podnik vo Veľkej Británii neprenášame drahé dovozné poplatky na našich zákazníkov.

VVýrobky Arden Grange sú kaloricky výdatné, to znamená, že postačujú menšie kŕmne dávky, aby uspokojili potreby Vášho psa, či mačky, čo následne znamená, že strávite menej času s upratovaním toho, čo vyjde na druhej strane.

Je nemožné porovnávať cenu balení dvoch rôznych výrobkov, pretože sa doporučené dávkovanie môže líšiť. Aby sa toto porovnávať dalo, museli by ste si vypracovať denné kŕmne dávky. Je tiež dôležité vyhľadávať len kvalitné ingrediencie. Naozaj lecné krmivá sú lacné preto, že sa vyrábajú z lacných surovín. Takéto krmivá obsahujú predovšetkým obilniny, ktoré znižujú ich stráviteľnosť.

V Arden Grange sme sa zaviazali poskytovať len tie najlepšie krmivá za dostupnú cenu.